tianDe od Marcelky

Zubný gél Tekutý vápnik

5,90 

Zdravý úsmev a svieži dych!
Váha: 120 g

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 3.9 bodov

Katalógové číslo: 60140 Kategórie: ,

Doprajte svojim zubom extra dávku vápnika! Zubná pasta Tekutý vápnik od TianDe zmierňuje precitlivenosť zubov, efektívne odstraňuje zubný povlak, šetrne bieli a zabraňuje vzniku a rozširovaniu zubného kazu.

Navyše, tekutý vápnik v zubnej paste dokáže vyplniť praskliny v zuboch a obnoviť poškodenú zubnú sklovinu. (Tento účinok je viditeľný až po odstránení zubného kameňa zo zubov.)

Zubná pasta obsahuje minerálny vápnik, ktorý je nevyhnutný pre organizmus, zdravie kosti a zubov. Vápnik totiž tvorí takmer 2% celkovej hmotnosti organizmu človeka, čím výrazne prevýšuje ostatné prvky. Najmä zvýšená hladina stresu a nevhodná strava odbúrava z vášho tela vápnik, čo spôsobuje, že sú zuby náchylnejšie k tvorbe kazov.

Pasta na zuby s vápnikom obsahuje oxid kremičitý – bezpečné a jemné abrazívum.

Svojim zubom venujte dostatočnú starostlivosť a doprajte im pravidelnú dávku vápnika v zubnom géle od TianDe s názvom Tekutý vápnik.

Použitie:

Zuby čistite min. 2 -krát denne. Neprehĺtajte. Vyskúšajte aj ďalšie produkty starostlivosti o vaše zuby – kvalitné zubné kefky, ústnu vodu, medzizubné kefky.

Hmotnosť 0.12 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa