tianDe od Marcelky

Telová soľ s morskými riasami

6,90 

More, ktoré je vždy s tebou!
Váha: 150 g

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 5.6 bodov

Katalógové číslo: 32618 Kategórie: , , Značka:

Telová soľ od TianDe s morskými riasami efektívne čistí, odstraňuje odumreté časti pokožky, zvyšuje jej pružnosť, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a podporuje rovnováhu vlhosti pokožky.

Chaluha bublinatá obsahuje fucoidany a kyselinu alginovú, ktoré po odlive pomáhajú udržiavať vlhkosť riasam. Práve vďaka tejto vlastnosti udržuje chaluha bublinatá vlhosť v pokožke. Fucoidan navyše stimuluje regeneračné procesy, zlepšuje a udžiava pružnosť pokožky; odvádza toxíny z tela von. Kyselina alginová hydratuje, regeneruje a vyživuje pokožku, udržiava jej pružnosť.

Chaluha bublinatá obsahuje tiež:

vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B12, D, C, E
mikro a makroelementy: zinok, mangán, železo a iné
kyselinu listovú
Všetky tieto zložky sú spolu s morskou soľou, ktorá je tiež súčasťou výrobku, pre organizmus dodatočným zdrojom vitamínov, minerálnych látok. Zaisťujú ochranu pokožky pred dehydratáciou, suchosťou, zlepšujú stav a štruktúru pokožky, zlepšujú krvný obeh


Použitie:

Na vlhkú pokožku naneste malé množstvo prípravku jemnými krúživými pohybmi. Odporúča sa masírovať min. 2-3 minúty. Po aplikácii opláchnite vodou a použite ošetrujúci krém, mlieko alebo gél na telo.

Hmotnosť 0.15 kg
Produktová rada

Hainan Tao

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa