tianDe od Marcelky

Telová fytonáplasť Yaoshen Forte

6,50 

Nová aktívna hrejivá formula. Zosilnený účinok!
Množstvo: 2 ks

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 4.7 bodov

Katalógové číslo: 30111 Kategórie: ,

Aktívne zložky TianDe náplasti Yaoshen forte majú blahodarný vplyv na stav obličiek a vylučovacej sústavy. Mužom toto aktívne zloženie navyše pomáha navrátiť sebavedomie a vieru vo vlastné sily.

Zloženie náplasti Yaoshen forte od TianDe je teraz ešte účinnejšie. Obsahuje 19 aktívnych zložiek, medzi ktoré patria rôzne výťažky a oleje, ktoré majú cielený účinok.

Aktívne zložky Yaoshen forte náplasti
Arizéma – má analgetické a protikŕčové účinky. Odhlieňuje, dezinfikuje, uvoľňuje kŕče a má aj protireumatické účinky.
Bazalka – esenciálny olej z bazalky zlepšuje náladu a pomáha odstraňovať stres. Má lokálny anastetický účinok a antibakteriálne vlastnosti.
Borneol – používa sa v tradičnej čínskej medicíne ako častá zložka lektvarov. Má bohatú vôňu a dlhodobý dezodoračný efekt; pomáha bojovať proti poteniu. Borneol má silné antibakteriálne účinky.
Extrakt Dračia krv – získava sa z juhoamerického stromu s rovnakým menom. Táto látka má schopnosť urýchľovať hojenie rán, obsahuje množstvo antioxidantov a výrazne posilňuje imunitný systém.
Kadidlo – používa sa ako zahrievajúci, diuretický a antiseptický prostriedok. V aromaterapii sa použía pri úľave od stresu a ako pomoc pri nespavosti.
Myrhovník, gáfor, puškvorec obyčajný a ďalšíe aktívne zložky.
Jednou z hlavných výhod transdermálnej terapie je skutočnosť, že účinné látky sa dostávajú tam, kde sú potrebné, bez toho, aby vstupovali do tráviacej sústavy.

Mužom sa odporúča dodatočne nanášať ďalšie náplaste na bod spodnej dantian, ktorý sa nachádza približne štyri prsty pod pupkom. V praxi východnej medicíny je tento bod považovaný za kľúčový zdroj energie v ľudskom tele.


Použitie:

Pred použitím náplaste je potrebné starostlivo očistiť a odmastiť tú časť pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Nalepte fytonáplasť na body, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti obličiek. V akupunktúre sa tieto body nazývajú šen-šu. Nájdete ich ľahko. Nachádzajú sa v oblasti krížov vo vzdialenosti asi 3-5 cm zľava a vpravo od chrbtice. Najlepšie je nalepiť Yaoshen forte pred spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplasť odstrániť. Kúra by mala trvať 10 dní.

Hmotnosť 0.01 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa