tianDe od Marcelky

Pleťový krém ,,Koncentrát krásy“ z rady CHARM

38,50 

Koncentrát krásy! Charm Collection – mladosť na veky!
Váha: 50 g

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 27 bodov

Katalógové číslo: 15802 Kategórie: , Značka:

Jakým problémom s pleťou čelia ženy po štyridsaťpäťka? Samozrejme sú to vrásky. Mimické, ktoré sa u niekterých objavujú dokonca už vo veku 25 rokov napríklad pri úsmeve, vrásky spôsobené vekom, za ktoré môžeme „poďakovať“ prežitým rokom. Vrásky spôsobené vekom, nazývané statické, sa spravidla objavujú medzi 40 a 45 rokov. Na rozdiel od mimických vrások vznikajú bez závislosti na činnosti mimických svalov.

Ešte jedným problémom, s ktorým sa stretáva väčšina žien po štyridsaťpäťke, je strata pevnosti tvárových kontúr. Mimické svalstvo stráca tónus a vplyvom tiahy tkanivo vädne.

Vďaka inovatívnemu zloženiu Vám krém „Koncentrát krásy“ pomôže znížiť hĺbku a množstvo vrások, navráti tvárovým kontúram pôvodný jas a pevnosť a dodá pleti pružnosť.

Pravidelné používanie krému prináša vynikajúci výsledok: problémové zóny na čele a okolo pier sa vypínajú, kontúry brady sa stávajú jasnejšími. Pokožka už viac nevypadá zvädnuto, jej tónus sa značne zvyšuje. Tvár pôsobí mladistvejšie. Vyžarujete sviežosť a krásu


Použitie:

Naneste malé množstvo krému jemnými kruhovými pohybmi na vopred očistenú pleť tváre a krku, vyhnite sa očnému okoliu

Hmotnosť 0.05 kg
Produktová rada

Charm Collection

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa