tianDe od Marcelky

„Novinka“ Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť

13,10 

V harmónii s telom. Hygiena novej generácie!
Váha: 300 g

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 7.7 bodov

Katalógové číslo: 67008 Kategórie: , Značka:

Starostlivosť o ženské zdravie a budovanie sebadôvery začína už v útlom veku… a osobnou hygienou. Ženské partie sú najcitlivejšou časťou ženského tela, a preto vyžadujú rovnako citlivú starostlivosť.

Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť z radu FreshClick je prípravok pre osobnú hygienu novej generácie s prírodnými prebiotikami a postbiotikami.

Intímne partie majú vlastnú mikroflóru, v ktorej hrajú dôležitú úlohu laktobaktérie produkujúce kyselinu mliečnu, ktorá udržuje prirodzenú hladinu pH a prirodzenú ochrannú bariéru (zdravá mikroflóra je absolútne nevhodná pre osídlenie patogénnymi baktériami).

Prírodné prebiotiká a postbiotiká obsiahnuté v géle pomáhajú udržiavať prirodzenú mikroflóru intímnych partií, znižujú podráždenie a suchosť. Zloženie prípravku, ktorý je z 85 % tvorený prírodnými zložkami, je obohatené o alantoín, ktorý je známy pre svoje upokojujúce účinky.

Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť je vytvorený špeciálne pre Vás, aby ste sa vždy cítili pohodlne a vyžarovali sebavedomie po celý deň.

POUŽITIE:
Naneste potrebné množstvo gélu na intímnu oblasť, napeňte a opláchnite vodou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa