tianDe od Marcelky

Mezoroller masážny valček

43,00 

Mladistvosť pokožky – ľahučký pohyb rúk!
Množstvo: 1 ks

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 31.4 bodov

Vďaka TianDe Mezorolleru uľahčíte prenikanie aktívnych zložiek kozmetických prípravkov cez epidermálnu bariéru. Mezoroller tak pomáha zvýšiť intenzitu syntézy kolagénu mechanickou stimuláciou pleti mikroihličkami s dĺžkou 0,5 mm, prispieva k obnoveniu štruktúry kožného spojivového tkaniva. Efekt používania Mezorollera je porovnateľný s výsledkami ošetrenia v kozmetickom salóne, a jeho používanie nie je traumatizujúce alebo extrémne bolestivé. A navyše ani nezaťažuje rodinný rozpočet.


Použitie:

Štandardný postup domácej starostlivosti môže trvať 5 až 10 minút v závislosti na veľkosti ošetrovanej plochy. Ošetrenie je možné vykonávať 3-4x týždňa.

Čistenie pleti. Odstráňte make-up, starostlivo očistite pleť čistiacim gélom, opláchnite ju a osušte obrúskom.
Aplikácia účinných latok.Na ošetrovanú oblasť aplikujte aktívny prípravok.
Použite Mezoroller. Ošetrovanú oblasť tváre si rozdeľte na jednotlivé úseky (napr. čelo, nos, tvár, oblasť okolo úst, krk). Každú oblasť ošetrujte Mezorollerom 10x vertikálne, horizontálne a potom diagonálne v oboch smeroch.
Starostlivosť o Mezoroller. Pred a po každom ošetrení ponorte Mezoroller na 5-10 sekúnd do 75% liehového roztoku a osušte. Po ošetrení odporúčame uložiť očistený suchý Mezoroller do puzdra a skladovať mimo dosah deti.

Hmotnosť 0.085 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa