tianDe od Marcelky

Kozmetický masážny olej na upchatý nos „Tajomstvo energie Čchi“

20,00 

Ľahký dych!
Objem: 10 ml

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 30140 Kategórie: ,

Podľa tradičnej východnej medicíny je energia čchi – dýchaním samotného života, akokoľvek to môže znieť metaforicky alebo poeticky. Čchi nie je menej reálna ako materiálne veci. Nemôžeme ju síce uchopiť, ale dá sa precítiť a môžeme sa naučiť ju ovládať. Správna cirkulácie energie čchi v organizme človeka je predpokladom zdravia a dlhovekosti.

Jednou zo základných ciest, po ktorých sa energia čchi dostáva do nášho organizmu je dýchaním nosom. Ak je nos upchatý, poškodzuje sa voľné prúdenie čchi. Východní mudrci predpokladali, že ak sa v organizme preruší cirkulácie energie, človek ochorie.

Masážny olej Tajomstvo energie Čchi vám pomôže ľahko dýchať!

Aktívnych zložky oleja:

Čajovník – je veľmi silným prostriedkom s mnohými účinkami. Používa sa na hojenie poranenín aj odpudzovaniu hmyzu. Má antiseptický účinok, upokojuje podráždenú pokožku. Podporuje imunitu, bojuje s akné. Pôsobí na vírusové infekcie, vrátane infekcie ucha ai.
Levanduľa – povzbudzuje pri strese a úzkosti, rieši spánkové poruchy, popáleniny, úpal, jazvy, modriny, rany – má širokospektrálne využitie. Ale najmä upokojuje a navodzuje príjemnú atmosféru.
Mäta – esenciálny olej z mäty piepornej bojuje proti bolestiam hlavy, migréne a zlepšuje zahlienenie dutín, astmu, kašeľ.
Eucalyptus – vynikajúci olej bojujúci proti infekcii dutín, pomáha so sennou nádchou a bronchitídou. Má protizápalové a antiseptické účinky, antibakteriálne a antivírové vlastnosti.
Vínna réva – esenciálny olej z hroznových jadierok má osviežujúci účinok, tonizuje.


Použitie:

Esenciálny olej na upchatý nos nanášajte masážnymi pohybmi na špičku a krídla nosa 2-3 krát denne. Vyvarujte sa kontaktu oleja s citlivou pokožkou pod nosom.

Hmotnosť 0.01 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa