tianDe od Marcelky

Bylinná zmes s ostropestrecom mariánskym

9,20 

Doplnok stravy!
30 sáčkov po 1,5 g

Dostupnosť Na sklade

Za tento produkt získate: 6.6 bodov

Katalógové číslo: 123921 Kategórie: , Značka:

Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju – výživového doplnku od TianDe, majú pozitívny účinok na trávenie. Prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, k normálnej činnosti pečene a udržiavajú normálnu hladinu cukru v krvi. Rovnako podporujú normálnu funkciu močových ciest, žlčníka a napomáhajú k duševnej rovnováhe a pokojnému spánku.

ZLOŽENIE v 1 vrecúšku (tj. v 1,5 g): Plod pestreca mariánskeho (0,225 g/15%), Kvet slamihy piesočnej (0,225 g/15%), Vňať ľubovníka bodkovaného (0,225 g/15%), Vňať stavikrvu vtáčieho (0,225 g/15%), Vňať medovky lekárskej (0,225 g/15%), Blizny kukurice siatej (0,225 g/15%), Plod rasce lúčnej (0,15 g/10%).
HMOTNOSŤ: NTTO 45 g (30 vrecúšok po 1,5 g).

Aktívne zložky bylinného čaju:

Ostropestrec mariánsky – prispieve k prirodzenej obranyschopnosti, podoruje normálne trávenie, prispieva k normálnej činnosti pečene a udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.
Slamiha piesočná – podporuje normálnu funkciu močových ciest (ľadvín) a normálnu funkciu pečene a žlčníka.
Ľubovník bodkovaný – podporuje normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, normálnu funkciu žlčníka, normálnu funkciu močových ciest, normálny stav pokožky, napomáha duševnej rovnováhe a pokojnému spánku.
Stavikrv vtáčí – prispieva k normálnej funkcii močových ciest a podporuje normálne funkcie dýchacieho systému.
Medovka lekárska – napomáha duševnej rovnováhe a pokojnému spánku, podporuje normálne trávenie, prispieva k hormonálnej rovnováhe, podporuje normálnu činnosť obehovej sústavy a normálne funkcie dýchacieho systému.
Blizny kukurice siatej – podporuje normálne trávenie a normálnu funkciu močových ciest.
Rasca lúčna – podporuje normálne trávenie a imunitný systém. Pomáha pri tzv. nafukovaní Stimuluje činnosť žalúdka, pečene a žlčníka.

Upozornenie: nie je určené pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri nepriechodnosti žlčovodov a žlčových kameňoch (slamiha piesočná). U citlivých osôb v kombinácii so slnečným žiarením môže vzniknúť fotosenzitívna reakcia (ľubovník). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prasiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživový doplnok sa musí uskladňovat mimo dosahu malých detí.
Nežiaduce účinky: individuálna neznášanlivosť zložiek produktu.
Skladovanie: skladovať pri max. teplote 25 °C a relatívnej vlhkosti max. 70%, mimo dosahu detí.
Minimálna trvanlivosť do: pozri EXP na obale
Číslo šarže: pozri LOT na obale
Krajina pôvodu: Rusko
Distribútor pre Slovensko: ISTA Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 18600 Praha 8, Czech Republic.


Použitie:

Na 1 čajové vrecúško nalejte pohár vriacej vody (200 ml), nechajte ho 10 – 15 minút, sáčok vytiahnite z vody. Dospelí užívajú 1 šálku trikrát denne s jedlom. Odporúčaný spôsob použitia: 3-4 týždne.

Hmotnosť 0.045 kg
Produktová rada

Shambala gifts

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie

Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa